Chuť zakázaného ovoce 2. část

23. května 2013 v 18:15 | Dess |  Autor Dess
Tak tady máme druhý díl.Opět bych vás chtěla požádat o hlásek do ankety. :)

Usmívala jsem se jak ten blbec, když jsme stál u vchodových dveří a čekaly na naši návštěvu z Košic, to protože moje matka vypadala přesně jako ty nechutně bohaté paničky, co mají schovanou kostru manžela ve skříni z telenovel.Její krátce střižené černé vlasy byly ulízané gelem a po malé štíhlé postavě splíval upnutý růžový kostýmek od Luise Vuittona.Jo, o peníze nouzi opravdu nemáme.Matka je realitní makléřka a daří se jí dobře, takže se daří dobře i jejím dětem.Já si vzala normální modré jeansy a bílé tílko na ramínka, trochu jsem se nalíčila a učesala, to jen aby se neřeklo.
Na naši příjezdové cestě zastavilo bíle Audi, ze kterého jako první vystoupilo blonďaté provedení mé matky v kraťasech a růžovém tričku.Oči si zakryla dlaní před sluncem a podívala se naším směrem.
,,Ahoooj." zavolala a obě jsme jí zamávaly.Zatímco teta Yvona začala uvolňovala malou osůbku z pásu a sedačky na zadním sedadle vylezl z místa řidiče střapatý kluk se slunečními brýlemi na očích, blonďaté vlasy mi silně připomněly kuře.Na útlé postavě měl černý nátělník, bílé kraťasy a žabky.To proboha řídil až z Košic v žabkách?Usmál se a mávl na nás, hned potom začal z kufru tahat zavazadla.
,,Si mi neřekla že se tady stěhujou."nahla jsem se k mámě, když Miro tahal už třetí kufr a ta mě spražila nevraživým pohledem.
,,Raději mu běž pomoc!"
,,Rozkaz kapitáne."zasalutovala jsem a pomalu sešla schody, to poslední co bych chtěla je se tady natáhnout přede všemi.
,,Gabi jsi to ty?Ahoooj." stiskla mě v medvědím objetí teta.
,,Jo … ahoj, ahoj."usmála jsem se na ni a snažila se popadnout dech.
,,Ahoj sestřenka.." přišel ke mně a taky mě mohutně stiskl.
,,Ahoj kuře…Už mě nebudeš zavírat do skříně?"pustil mě a zasmál se.
,,Ty si to pametáš?"
,,Však počkej, já už se ti nějak pomstím." věnovala jsem mu zákeřný úsměv.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Četl/a jsem ...

Líbí se mi 100% (9)
Nelíbí se mi 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama