Chuť zakázaného ovoce 4. část

25. května 2013 v 20:50 | Dess |  Autor Dess
,,Tak čo budeme robiť?" zeptal se netrpělivě.
,,Já nevím co budeš robiť ty, ale já se jdu plácnout na zahradu dokud slunce svítí."
,,To nie je špatný plán."zakýval.

V pokoji jsem si vzala černé bikiny a sotva jsem si zavázala vršek vtrhl mi zase do dveří.
,,Sakra….Čiže už oblečená?" zamračila jsem se na něj.To mi taky hodlá rozrážet dveře celé dva týdny?
Zůstal stát ve dveřích a zíral na mně…taky jsem sjela jeho postavu v bílých kraťasech, která byla stejně sexy jako v mém snu.Ze stolku jsem si ještě vzala sluneční brýle, deku a krém na opalováni, pak jsem otevřenou terasou vyšla na naši zahrádku s malým bazénem.Deku jsem roztáhla a sedla si tak, aby slunce svítilo přímo na mě.Miro stál nahoře na terase a
pozoroval mě.

,,Nějaký problém?"ohradila jsem se.
,,Vobec nie."usmál se a sešel ke mně.Lehl si vedle na deku a podepřel se lokty.Neohrabaně jsem se snažila si namazat záda…
,,Ježiš daj mi to.."sedl si za mě a rozetřel si krém v dlaních.Jeho šikovné prsty hladily a jemně masírovaly mé ráda.
,,Hmmmm" zamručela jsem blahem.
,,Fajne však?"zeptal se a rukama zajel až dolů k zadku.
,,OK a teraz ja."lehl si na břicho a podal mi lahvičku.Naklonila jsem se nad jeho tělo a prsty pomalu začala rozmazávat olejový krém po jeho tvrdých a svaly obalených zádech.Myslím že to bylo příjemné nám oboum.

Neleželi jsme tam snad ani pět minut, když máma vylezla na terasu.
,,Gábi pojď nám pomoct s nákupem."se vzdychnutím jsem se zvedla a blonďák se jen provokativně převalil na záda ,,Tady máš toho oslavence…tak to vidíš."vzdychla jsem a on se mi zasmál.
Venku se začínalo pomalu ochlazovat, bylo asi šest hodin odpoledne a já si šla dát sprchu.V koupelně jsem sundala plavky a zavřela se ve sprše.Chladná voda stékala po mém těle a já se zase na chvíli vrátila v myšlenkách k tomu snu...
,,Gabi ?? Pohni, už je večera!"zabušil na dveře, lekla jsem se a málem se přizabila.Debil!!!
Rychle jsem si vyfénovala vlasy a pak jsem v černém župánku vlezla k sobě do pokoje, on tam stál…propaloval mě žádostivým pohledem.

,,Iba som pozeral fotky."zakoktal a položil fotku z tábora, kterou jsem měla v rámečku na stole, když kolem mě procházel nasál vůni mých vlasů.Co to se mnou dělá?Proč on?kroutila jsem hlavou, když jsem si na sebe oblékala bílé letní šaty.
V obýváku bylo vše nachystáno na oslavu, stůl byl slavnostně prostřen a uprostřed něj stál čokoládový dort s nápisem SEDMNÁCT…byl nádherně zdobený, prostě mňam.

,,Všechno najlepšieeeeee."výskla teta a zase mě pořádně stistkla.Do ruky mi dala malou krabičku se stříbrným náramkem.S radostí jsem si ho hned nasadila.
Následovala máma, která byla chladná jako obvykle, darovala mi poukázku na nákup v docela vysoké hodnotě…jako bych to snad potřebovala.
Sestra mi potřásla rukou a zlověstně se na mě usmála.Je to malý hajzlík, ale i tak ji mám ráda.
Jako poslední přišlo na řadu kuře…taky se převlékl, měl na sobě světle modré kraťasy a bílý nátělník, v ruce měl obrovskou kytici růží.

Přišel s úsměvem ,,Všatko najlepšie kráska.." dal mi květinu do ruky a letmo mě políbil na rty….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama