Chuť zakázaného ovoce 6. část HOT!

27. května 2013 v 20:10 | Dess |  Autor Dess
Slibovaný HOT dílek...

Usmál se na mě a ruku ze stehna přesunul pod triko, hladil mě po bříšku a zádech. Chvíli jsme se takto okusovali a já dlaní bloudila po jeho vyrýsovaném těle. Kousek si poposedl a položil mě pod sebe, rty putoval po mém krku k ušnímu lalůčku, do kterého mě jemně skousl, v tu chvíli mým tělem projelo zvláštní příjemné mrazení.
Trochu se nadzvedl a pomalu mi svlékl tričko…chvíli koukal na mé skoro nahé tělo a pak otřel nosem o ten můj.Tentokrát rty putovaly z krku rovnou na hrudník, jazykem obratně masíroval má ňadra a já se prohýbala slastí, z pusy mi vycházely tiché steny.
Pomalu se prolíbal zpět k mým ústům a své tělo jemně položil na to mé…cítila jsem jeho pevné vzrušení, které mě tlačilo do břicha. Otočila jsem se a sedla si na něj obkročmo, dlaněmi jsem sjela přes jeho bříško dolů až ke knoflíku od kraťasů, rozepnula jej a vysvobodila jeho chloubu na svobodu, uchopila jsem ho do dlaně a začala pomalu pumpovat.
Dlaněmi mě chytil za boky a pevně stiskl, s každým pohybem mé ruky se jeho tělo napínalo, spodní ret držel pevně mezi zuby a hlasitě dýchal nosem, oči měl přivřené a hořely v nich plamínky. Oblízla jsem si rty a posunula se tělem níže tak ,abych mohla jeho penis vzít do úst. První jsem jazykem obkroužila párkrát jeho špičku, neudržel zasténání a prsty propletl v mých vlasech, semkla jsem pevně rty a sevřela jeho chloubu mezi nimi, pomalu jsem pohybovala hlavou nahoru a dolů a pozorovala jeho reakce, zatínal svaly na břiše a zakláněl hlavu, snažil se ovládat steny. Už to nemohl vydržet, přitáhl si mě za bradu a naznačil tak, že stačí.
Věnoval mi ten nejširší úsměv.
"Teraz já.."
Převrátil mě pod sebe a jedním rychlým pohybem přetáhl kalhotky přes mé nohy. Klekl si a uchopil mě za lýtko a jazykem si značil cestu vnitřní stranou výš a výš…byla jsem tak napjatá, strašně jsem chtěla, aby se konečně dotkl tam, kde je mi to nejpříjemnější, ale schválně zdržoval. Hladil mě po vnitřní straně stehna a já měla sto chutí ho vzít za hlavu a vrazit si ji do klína.
"No táák,"zaškemrala jsem rozvášněně. Zase se usmál a něžně mě zuby štípl do stehna, pak mě konečně začal jazykem dráždit v klíně, nohy jsem si opřela o jeho záda a užívala si jeho mrštného jazyku. Uměl to. Blížila jsem se k vrcholu a to závratnou rychlostí, sténala jsem a prsty prohrabovala jeho hřívu…těstě před mým vrcholem zvedl hlavu a přestal. SAKRA!
Jazykem jel přes bříško, hrudník, krk až ho zaparkoval do mých úst. Přitáhla jsem si ho k sobě a on spojil naše těla v jedno, líbal mě a pomalu se ve mně pohyboval, s každým přírazem zvyšoval tempo, cítila jsem, jak to na mě přichází…třásla jsem se vzrušením. Zvedl hlavu a díval se mi přímo do očí, když jsem konečně dosáhla orgasmu, o pár sekund později mě následoval.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 WaclawQ WaclawQ | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 9:12 | Reagovat

Velmi pěkný blog, těším se na nová pracovní místa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama