Chuť zakázaného ovoce 9.část

1. června 2013 v 13:26 | Dess |  Autor Dess
"Iďeme von?"
"Ha ha…kdyby mě tak matka pustila."
"Moment."zase zastrčil hlavu a zavřel za sebou.O chvíli později otevřel dveře znovu a tentokrát vešel dovnitř a zavřel za sebou.
"Oblíkej sa, ideme pariť."
"Jak se ti to proboha povedlo?"
"Využil som svojho šarmu."pohodil vlasy a poslal mi vzdušnou pusu.
Stála jsem před zrcadlem na skříni a malovala se, Miro seděl na mé posteli a pozoroval mě.
"Vobec to nepotrebuješ."
"Díky.."usmála jsem se na něj v odrazu zrcadla.Měl na sobě černou košili, která byla spíše rozepnutá než zapnutá a modré jeansy.Vlasy v obvyklém rozcuchu mu spadaly přes ramena a na krku měl stříbrný náhrdelník…slušelo mu to.
V clubu bylo celkem narváno, prodrali jsme se k baru a tam mi objednal pivo, barman se na mě trochu podezřívavě díval, ale naštěstí nechtěl občanku.
Byl to jediný rockový bar, který znám a byla jsem ráda,že dnes hráli vážně dle mého gusta.Pivo mnou proteklo jako ohřívačem a příroda volala, takže jsem se zvadla a odešla "na dámy".
Při návratu k baru jsem si všimla blondýny, se kterou si Miro vyměňoval úsměvy a začínala ve mně dloubat žárlivost načež jsem byla vzteklá sama na sebe, protože je to můj bratranec a chovám se jako idiot.
Čím déle jsem je pozorovala tím více jsem nabývala pocitu, že jsem navíc, takže nabídku hezkého bruneta, který mě přišel požádat o tanec k songu od Nirvany-where did you sleep last night jsem neodmítla.
"Jsem Kuba.."představil se, když jsme pomalu kroužili po parketu.
"Gábina.." usmála jsem se, ale potají jsem se mu přes rameno koukala k baru na teď už na mém místě sedící blondýnu a Mira s úsměvem od ucha k uchu…očividně horlivě flirtoval.
"Pche.."odfrkla jsem si.
"Copak?" zeptal se Kuba.
"To nic.."zalhala jsem mu a zase se neupřímně usmála.
O chvíli později už jsem se s ním vlnila na Learn to fly od Foo Fighters a očima občas zkontrolovala ty dva u baru.On ji držel za ruku a zrovna jí podával vodku do ruky, když se prudce zvedla a táhla ho za tu ruku na dámské záchody…

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama